Zestaw herbaciany z rozetką

W eleganckim pudełku z czerwoną rozetką zapakowaliśmy różne gatunki i smaki herbaty. Na kolekcję składają się herbaty czarne: Earl Grey, Kenia i Ceylon oraz Rooibos naturalny, z maliną i grejpfrutem oraz z cytryna i imbirem. A jeżeli szukasz pomysłu na prezent, bombonierka ta może okazać  wręcz idealnym prezentem dla każdego smakosza herbaty. 

Dostępna gramatura opakowań:

63G / 36 saszetek

Herbata czarna Safarii

Jest wizytówką Kenii, cenioną za wyjątkowy aromat i smak oraz intensywny, czerwono-mahoniowy kolor naparu. Dodatkowo na wyżynie Kenijskiej w Afryce, klimat sprzyja uprawie wysokogatunkowej herbaty. Duże amplitudy temperatury dobowej powodują kruchość i delikatność liści. Susz jest drobny, pocięty o ciemnym kolorze z dodatkiem ładnych jasnych tipsów. Herbata afrykańska w procesie suszenia jest łamana i kruszona.

Dostępna gramatura opakowań:

100G

Herbata czarna Ygara

Należy do herbat liściastych, pochodząca z upraw nad Jeziorem Victoria. Ygara to herbata ceniona przez smakoszy preferujących intensywny, czarwono-mahoniowy kolor i mocny smak naparu. Pachnie nieco żywicznie, rodzynkowo, aromatycznie. Może budzić wrażenie wizualnego podobieństwa do herbaty granulowanej, jednak w rejonach Jeziora Victoria czy Tanzanii nie produkuje się herbaty granulowanej.

Dostępna gramatura opakowań:

100G

Herbata Indyjska

Granulowana herbata indyjska, której młode liście krzewu herbacianego zbierane są ręcznie, poddawane tradycyjnym procesom: fermentacji, suszeniu i krojeniu gwarantując wysoką jakość herbaty. Uzyskiwany z niej napar jest mocny z kwiatową nutą, o intensywnym, brązowo-mahoniowym kolorze i słodkim posmaku. Doskonała alternatywa smakowa dla osób preferujących lżejsze herbaty śniadaniowe.

Dostępna gramatura opakowań:

90G

Herbata PU-ERH liściasta

Czerwona herbata zaliczana do leżakowych, wytwarzana jest w południowochińskiej prowincji Yunnan. Obecnie poddana procesowi fermentacji zostaje ponownie nawilżona, by móc leżakować w ciemnych miejscach. Herbata po powtórnej fermentacji posiada silny, charakterystyczny zapach, ziemistokorzenny smak oraz intensywny czerwonobrązowy kolor naparu.  

Dostępna gramatura opakowań:

100G