Herbaty
ziołowe

Czystek z Rooibosem - Suplement diety

Cistus to ostatnio bardzo popularne zioło, skuteczne w walce z wieloma chorobami. Wszystko za sprawą  zawartych polifenoli - silnych antyoksydantów, które mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Właściwości czystka wzmacniają organizm i dodają sporą dawkę energii. Połączenie czystka z rooibosem gwarantuje wyjątkowy miodowy smak, a cytryna nadaje orzeźwiający ton każdej filiżance.

Dostępna gramatura opakowań:

37,5G/ 25 SASZETEK

Ostropest z truskawką

Ostropest plamisty to roślina znana od ponad 2000 lat, swoim wyglądem bardzo podobna do ostów. Zamknięty w wygodne w użyciu torebki, a połączenie z truskawką nadało mu doskonały, subtelny smak. Zapewnia uczucie świeżości i dodaje energii. To jeden z najbardziej popularnych sposobów na regenerację i ochronę wątroby

Dostępna gramatura opakowań:

30G / 20 TOREBEK

Morwa z Yerba Mate i cytryną

Dzięki  połączeniu z  Yerba Mate i cytryną powstała herbata o wyjątkowych walorach, niezwykle orzeźwiająca kompozycja smaków. Dość szerokie właściwości pomagają w obniżaniu wysokiego ciśnienia krwi i wysokiego poziomu cholesterolu. Jak również utrzymanie prawidłowej gospodarki węglowodanowej i metabolizm węglowodanów, zwiększający witalność całego organizmu.

Dostępna gramatura opakowań:

30G / 20 TOREBEK

Mięta

Jeden z najbardziej znanych napojów ziołowych, niezwykle aromatyczny. Doceniono już ją w starożytności, jako lek na migreny. W dzisiejszych czasach znana jest ze swoich właściwości wspomagających funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz działania relaksującego. Kojący, ale także orzeźwiający aromat sprawia, że można pić miętę na gorąco, jak również groźny chłód i objęcia kostek lodu nie będą jej obce. 

Dostępna gramatura opakowań:

30G / 20 TOREBEK

Yerba Mate z limonką

Pochodząca z Ameryki Południowej Yerba Mate (Ilex paraguariensis) jest herbatą skutecznie podtrzymującą młodość, zdrowie i witalność organizmu. Wzmacnia ciało i umysł, pomaga  przezwyciężyć  zmęczenie. Obecna w niej kofeina skutecznie przyspiesza przemianę materii. Yerba Mate stosowana jest jako ważny składnik diety odchudzającej. Bogata w antyutleniacze. Z dodatkiem aromatu limonki zyskuje nowy wymiar smaku.

Dostępna gramatura opakowań:

50G / 25 SASZETEK

Pu-erh

Czerwona herbata, wytwarzana jest w południowochińskiej prowincji Yunnan. Pu-erh powstaje w tradycyjnej metodzie fermentacji. Ma silny, charakterystyczny zapach, ziemistokorzenny smak oraz intensywny czerwonobrązowy kolor naparu. Ze swych właściwości zdrowotnych znana jest  z obniżenia zawartości tłuszczu w organizmie oraz wspomagania procesów trawiennych.

Dostępna gramatura opakowań:

50G / 25 SASZETEK
Sprawdź pozostałe produkty

Rooibos
Naturalny i smaki owocowe

Z czerwonokrzewu Aspalathus linearis z Republiki Południowej Afryki