Herbata czarna
ekspresowa

Earl Grey

Starannie dobrana kompozycja aromatycznych herbat o mocnym naparze i pełnym wyrazistym smaku, a w połączeniu z orzeźwiającym cytrusowym aromatem bergamotki i piękną mahoniową barwą zadowoli najbardziej wyrafinowane podniebienia. Po zaparzeniu napar oddziela się od listków, aby uniknąć gorzkiego smaku. Doskonale komponuje się jako wykwintny dodatek do deserów.

Dostępna gramatura opakowań:

50G / 25 SASZETEK
200G / 100 SASZETEK

Ceylon

Herbata czarna o pięknych, dużych i sprężystych liściach zbierana w sercu herbacianych ogrodów Sri Lanki. Bogata i aromatyczna herbata o pięknej, miedziano-bordowej barwie naparu. Napar o delikatnym, łagodnym smaku, małej zawartości teiny, który zachwyci podniebienie niejednego smakosza herbat.

Dostępna gramatura opakowań:

50G / 25 SASZETEK
200G / 100 SASZETEK

Kenia

Pochodzi z ogrodów położonych w samym sercu Afryki – na Wyżynie Kenijskiej, na plantacjach położonych pomiędzy  1500 a 2700 m.n.p.m. Cechuje ją wyjątkowy intensywny, czerwono-mahoniowy kolor. W smaku bardzo świeża i smaczna z nutą rodzynek i śliwek, czasami z delikatnym kwiatowym posmakiem. Zapach aromatyczny, żywiczno – rodzynkowy. Susz jest drobny, pocięty o ciemnym kolorze. 

Dostępna gramatura opakowań:

50G / 25 SASZETEK
200G / 100 SASZETEK

Safari

Jest wizytówką Kenii, cenioną za wyjątkowy aromat i smak oraz intensywny, czerwono-mahoniowy kolor naparu. Dodatkowo na wyżynie Kenijskiej w Afryce, klimat sprzyja uprawie wysokogatunkowej herbaty. Duże amplitudy temperatury dobowej powodują kruchość i delikatność liści. W każdej saszetce znajduje się odpowiednia jej ilość by choć na chwilę przenieść się do malowniczej krainy Kenii.

Dostępna gramatura opakowań:

25 SASZETEK
50 SASZETEK
100 SASZETEK
Sprawdź pozostałe produkty

Na wagę
herbaty

Czarna, zielona, owocowa, rooibos, biała, żółta