Aktualności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Foodex Japan 2018

Astra weźmie udział w Międzynarodowych Targach Żywności Foodex Japan 2018. Wystawa żywności, jedna z najważniejszych na świecie, odbędzie się w Tokio, Japonii, w dniach 6-9 marca 2018 roku. 

 
Już niebawem weźmiemy udział w Międzynarodowych Targach Żywności "Foodex Japan 2018" na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego. Wystawa żywności, jedna z najważniejszych na świecie, odbędzie się w Tokio, Japonii, w dniach 6-9 marca 2018 roku. 

Foodex Japan to ważniejsze targi o tematyce żywności w regionie Pacyfiku. Liczymy na możliwość uzyskania wszechstronnego spojrzenia na rynek żywności i napojów na całym świecie i wymianę poglądów oraz bezpośredni kontakt z przedstawicielami największych japońskich firm zajmujących się sprzedażą żywności i napojów, który zaowocuje długofalową współpracą.
 
Działanie realizowane w ramach Projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020,  Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2:  Promocja gospodarcza regionu. (https://www.umww.pl/targi-foodex-japan-2018-zapraszamy-do-udzialu-przedluzenie-naboru-do-6-11-2017-r)

udostępnij ten artykuł znajomym