Aktualności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Targi w Chiba - Foodex

W dniach od 6 do 9 marca 2018 r. wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Żywności "Foodex Japan 2018" na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego, w Chiba (Japonia), reprezentujących inteligentną specjalizację „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”.
Foodex Japan to ważniejsze targi o tematyce żywności w regionie Pacyfiku, organizowane już po raz czterdziesty trzeci. 

W trakcie trwających 4 dni targów uzyskaliśmy wszechstronno spojrzenie na rynek żywności i napojów na całym świecie i wymianę poglądów. Odbyliśmy kilkadziesiąt rozmów z bezpośrednio zainteresowanymi przedstawicielami największych japońskich firm zajmujących się sprzedażą żywności i napojów, wśród których byli również dystrybutorzy żywności z Japonii oraz innych krajów azjatyckich. Liczymy, że pozyskane kontakty, zaowocują długofalową współpracą.
 
Działanie realizowane w ramach Projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020,  Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2:  Promocja gospodarcza regionu.

https://www.umww.pl/foodex-japan-2018 http://iw.org.pl/internacjonalizacja/

 

udostępnij ten artykuł znajomym